Ziņas Uz sarakstu

Atvērta pieteikšanās Starptautiskai konferencei par mazo ērgli

Latvijas Dabas fonds un ES LIFE projekta LIFE13 NAT/LV/001078 “Mazā ērgļa aizsardzības nodrošināšana Latvijā” (LIFE AQPOM) komanda aicina ekspertus no visas Eiropas piedalīties starptautiskā konferencē par mazo ērgli. Konference notiks 2021. gada 9. un 10. septembrī, tiešsaistē ZOOM platformā, tās darba valoda – angļu.

Konference pulcēs sugas ekspertus no visām Eiropas valstīm, lai dalītos ar pieredzi par dažādiem ar mazo ērgli saistītiem jautājumiem. Konference noslēgs projektu “Mazā ērgļa aizsardzības nodrošināšana Latvijā” un parādīs projekta laikā sasniegtos rezultātus, ar kuriem iepazīstinās visi četri projekta partneri. Pasākumā notiks dalīšanās ar gūto pieredzi, kā arī diskusija par mazā ērgļa aizsardzības nākotnes perspektīvām visā izplatības areālā. Tā aplūkos tādas tēmas kā mazo ērgļu populācijas lielums, aizsardzības statuss un vietējās tendences, izplatības ekoloģija, aizsardzība, biotopu apsaimniekošana, migrācija un citas.

Pieteikties konferencei var līdz 2021. gada 1. jūlijam. Lai reģistrētos konferencei, lūdzam aizpildīt reģistrācijas formu http://bit.ly/LSELVconference. Konferences programma pieejama šeit.

Reģistrācija un dalība konferencē ir bez maksas ikvienam, kas strādā ar mazo ērgli un ar to saistītām sugām.